papier1

O Papierze To My Możemy Godzinami...

Gdyby można było wiedzieć absolutnie wszystko w danej dziedzinie, to na pewno wiedzielibyśmy wszystko o papierze. A że nie można wiedzieć wszystkiego, to musimy napisać, że o papierze wiemy trochę więcej niż bardzo dużo.

Dobór papierów, rodzajów uszlachetnień oraz technik poligraficznych nigdy nie jest dziełem przypadku. Czasem od razu wiemy na co się zdecydować, ale zazwyczaj jest to przedmiot ożywionej dyskusji całego zespołu.

Przy podejmowaniu decyzji bierzemy pod uwagę walory papieru, jego dostępność, cenę, dopasowanie do produktu i przede wszystkim wartość jaką będzie on stanowić dla danego projektu.

papier2

Papier dopasowany do projektu

Papier z kawą. Papier z kukurydzy. Papier z konopii. Papier ze złotem, z wełną, ze skórą, z algami. Papier pachnący, papier metalizowany, papier z efektem lustra. A może papier syntetyczny?

Nawet najdroższa kreda mat 300g może nie być dopasowana do Twojego projektu. Papier ma znaczenie, dlatego w naszym Studio świetnie orientujemy się w różnych możliwościach, które mogą uświetnić każdy projekt.

papier3

Próbniki

Policzyliśmy - niedokładnie, ale jednak. Mamy pond 6000 różnych próbek papierów. A gdyby nadal to było za mało, to wiemy gdzie zapytać o więcej.

Żeby w pełni docenić walory papieru to trzeba go dotknąć. Dlatego zapraszamy do naszego Studio na spotkanie wypełnione papierowymi inspiracjami, podczas którego będziemy w stanie dobrać najlepsze rozwiązania do danego projektu.

próbniki